Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Europejski Fundusz Społeczny

Rozwój Zasobów Ludzkich Leśnych Przedsiębiorstw Usługowych - konieczność i szansa
SZKOLENIA MATERIAŁY UCZESTNICY   PROJEKT    KADRA   WSPÓŁPRACA KONTAKT

Uczestnicy:

•  Osoby

•  Przedsiębiorstwa





Przedsiębiorstwa uczestniczące w szkoleniach

Nazwa firmy Miejscowość Województwo
Pa-Kuś L.J. Kuzdralińscy Konradów dolnośląskie
Usługi leśne Jan Dziedzic Cisiec dolnośląskie
UL S. Sarnecki Kowary dolnośląskie
ZURBL Piotr Serniuk Piechowice dolnośląskie
HOiUL Dorota Dobrowolska Piechowice dolnośląskie
Synkro Robert Lipka Kowary dolnośląskie
ZUT LAS-TRANS Dymański Świerzawa dolnośląskie
HORLZ Stanisław Drozdek Parowa dolnośląskie
ZUL KORA Robert Parzygnat Parkoszów dolnośląskie
ZiWD Janina Pieczarka Parowa dolnośląskie
ZUL Pieczarka Wiesław Ołobok dolnośląskie
Pozysk.Drew.M. Prawucki Gorzeszów dolnośląskie
Pozysk.Zryw.R.Kwiatkowski Wieściszowice dolnośląskie
UL Robert Jęczmieniak Lubawka dolnośląskie
UL Pozysk.Zryw.J.Wójcik Chełmsko Śląskie dolnośląskie
UL Marek Chojnacki Lubawka dolnośląskie
U L Grzegorz Skoczeń Stara Białka dolnośląskie
UL Tadeusz Szczecina Krzeszów dolnośląskie
ZUL Nosal Piotr Sieniawka dolnośląskie
ZUL Bury Józef Trójca dolnośląskie
PHU Marona Władysław Bielawa Dolna dolnośląskie
DREWTRANS Eksport-Import Halina Zwinek Bielawa Dolna dolnośląskie
ULR Adam Napolski Jagodzin dolnośląskie
UL Pluskota Dariusz Jagodzin dolnośląskie
Usługi Leśne Jerzy Peroński Ruszów dolnośląskie
ZUL Monarcho Marian Gronów dolnośląskie
Usługi Leśne Mieczysław Masina Ruszów dolnośląskie
ZUL Karasiński Mariusz Fabryczna dolnośląskie
WALDPFLEGE s.c. Bednarz Krzysztof Sulików dolnośląskie
ZUL H. Maguda Swieradów Zdrój dolnośląskie
ZUL W. Janus Przecznica dolnośląskie
ZUL Małgorzata Kucharska Chocianów dolnośląskie
ZUL Andrzej Bazylewicz Góra dolnośląskie
ZUL Krukowski Roman Pobiel, Młynary dolnośląskie
U L Adam Jaworski Radochów dolnośląskie
Wyr Drew L.Obersztalski Stronie Śląskie dolnośląskie
PL Paliński Zygmunt Stronie Śląskie dolnośląskie
U L Ireneusz Krzuś Bolesławów dolnośląskie
Drewzrąb Andrzej Wiła Trzebieszowice dolnośląskie
U L Kazimierz Kellar Nowa Morawa dolnośląskie
ŚiZD oraz IPL M. Bera Stronie Śląskie dolnośląskie
UL Roman Markocki Skrzynka dolnośląskie
U L Robert Maciejewski Skrzynka dolnośląskie
UL, ścinka drewna oraz inne prace leśne Strachocin dolnośląskie
ULJanusz Formowicz Orłowiec dolnośląskie
UL Wiktor Wajda Stronie Śląskie dolnośląskie
ULTadeusz Bąk Ladek Zdrój dolnośląskie
UL Kazimierz Młynarczyk Bielice dolnośląskie
U L Stefan Michalski Lutynia dolnośląskie
Przer.Drew.UL A.Statkiewicz Stronie Śląskie dolnośląskie
UL Eugeniusz Zawadzki Orłowiec dolnośląskie
U LRyszard Kałucki Radochów dolnośląskie
UL Zdzisław Goluch Stara Morawa dolnośląskie
Pozyskanie i Zrywka Drewna Madeła Radosław Stary Gierałtów dolnośląskie
U L Antoni Praczyk Nowa Morawa dolnośląskie
UL Tomasz Tais Stara Morawa dolnośląskie
U L Krzysztof Łapa Bolesławów dolnośląskie
Usługi Leśne Marek Wizimirski Starków dolnośląskie
UL Sławomir Janoszek Łączna dolnośląskie
Pozyskiwanie i Sadzenie Drzew Tomasz Szydełko Włodowice dolnośląskie
UL Leszek Wnuk Ludwikowice dolnośląskie
U L Jerzy Lellin Czarny Bór dolnośląskie
UL Mariusz Majkrzak Grzędy Górne dolnośląskie
JARO Maciejewski Jarosław Ząbkowice Śląskie dolnośląskie
LAS Grzegorz Wysota Brzezie dolnośląskie
Zakład Usług Leśnych LAS Kazimierz Nitkiewicz Czeszów dolnośląskie
ZUL Krzysztof Cempel Henrykowice dolnośląskie
ZUL Wiesław Radomski Piękocin dolnośląskie
Usługi Leśne i Drogowe Stefan Szewczyk Kaszowo dolnośląskie
Zakład Usługowy Jerzy Nowacki Duchowo dolnośląskie
ZUL ZRąB s.c. Zbigniew Hładczuk, Rafał Szulc Ostrowąsy dolnośląskie
ACER Broniewicz Jacek Straszowice dolnośląskie
Venator PPH Jerzy Rakiecki Rudno dolnośląskie
ZUL Teodor Garbacz Ruszów dolnośląskie
Usługi Leśne Witold Srebniak Przylep dolnośląskie
PUH Waldemar Kłosiński Sułów dolnośląskie
UL Runo s.c Andrzej i Mariusz Chlebowski Nowy Folwark dolnośląskie
Usługi Leśne Adam Bandura Kalinowie Górne dolnośląskie
Usługi Leśne Stanisław Morożan Pozarzyce dolnośląskie
Zakład Usług Leśnych Bożena Suszek Witostowice dolnośląskie
Przedsiębiorstwo U.L. Krzysztof Plisikiewicz Gębczyce dolnośląskie
ZUL Henryk Świetlikowski Krzywina dolnośląskie
Usługi Leśne Bogumił Jankowski Krzywina dolnośląskie
Usługi Leśne Zygmunt Nahajowski Czestawice dolnośląskie
Usługi Leśne Wojciech Zawiślan Kowalskie dolnośląskie
ZUL TROLL Henryk Jasiński Dąbrowa Biskupia kujawsko-pomorskie
ZULZiKZ -H Wojciech Przybylski Pturek kujawsko-pomorskie
ZUL Jarosław Leks Wyrza kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Wielobranżowych Krzysztof Cemke Osie kujawsko-pomorskie
Usługi Leśne Roman Gdula Średnia Huta kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych Leszek Noga Białe Błota kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych Dariusz Trosdowski Bąkowski Młyn kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych Grzegorz Sowieralski Osiek kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych Jerzy Pijor Średnia Huta kujawsko-pomorskie
ZUL M. Czerwiński Gródek kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych s.c.Żubry Osie kujawsko-pomorskie
Spółka Wydry Osie kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Leśnych Jemioła Buczek kujawsko-pomorskie
SOKÓŁ s.c Trzebciny kujawsko-pomorskie
HSPUPWD J. Kwaśniewski Samoklęski Małe kujawsko-pomorskie
ZUL Usowski Jerzy Janowiec Wielkopolski kujawsko-pomorskie
ZW-UL Grajkowski Ryszard Cegielnia kujawsko-pomorskie
ZUL Paweł Krzyżan Żnin kujawsko-pomorskie
ZUL R.Grzechowiak Gościeszyn kujawsko-pomorskie
Zakład Prac Leśnych Usługi Wielobranżowe s.c. Królikowo kujawsko-pomorskie
PW TAXUS Zieliński Krzysztof Sośno kujawsko-pomorskie
PPHU KOALA Wojciech Wójtowicz Radzyń Podlaski lubelskie
ZOD Z. Walaszek Wola Uhruska lubelskie
UTiL J. Zieliński Macoszyn Duży lubelskie
SKOWRONEK Zdzisław Poźniak Szlichtyngowa lubelskie
ZUH Trowp P.Trojanowski Otyń lubelskie
ZUL Zbigniew Kunaszyk Tyśmienica lubelskie
ZUL Jan Dąbrowski Marianka lubelskie
S.C. LAS Krasiczyn z siedziba w Duńkowiczkach Duńkowiczki lubelskie
DUZzL Paweł Maciaszek Bukowiec lubelskie
ZUL Jaros Zbigniew Poręba Laskowska lubelskie
ZUL Stanisław Dziurda Dąbrowica lubelskie
ZUL J.Nyczka&B.Bielarz Czerlejewo lubuskie
ZUL Jarosław Ozimek Osowa Sień lubuskie
Usługi Leśne Romuald Roman Lubikowo lubuskie
Usługi Leśne Wojciech Hofanowski Świniary lubuskie
ZUL Mirosław Cieśliński Bledzew lubuskie
ZUL sc Radosław Darul Bledzew lubuskie
ZUL Wiesław Miniów Słubice lubuskie
ZUL R. Szymański Mosina lubuskie
ZUL Ryszard Zegar Deszczno lubuskie
Usługi Leśne Zenon Kasprzak Zwierzyn lubuskie
UL s.c.Piotr i Stefan Olszewski,Leszek Żukowski Wielisławice lubuskie
PPUH MACDREW Maciej Kita Strzelce Krajeńskie lubuskie
ZUL Stanek Jacek Hetmanice lubuskie
ZUL Kusyk P.& Kędzierski Z. Lgiń lubuskie
TRAK Strojwąs Robert Osowa Sień lubuskie
DREWNEX S.C Z.Kapituła, P. Frąckowiak Wschowa lubuskie
Zakład Usług Handlowych Beata Telus Sieraków lubuskie
IRGA Izabela Bielejewska Stary Żagań lubuskie
UliT Jan Lewandowski Lubiechów lubuskie
PPHU YUCCA Dorota Stanula Konin Żagański lubuskie
ZUL Andrzej Malko Wschowa lubuskie
ZUL S.C. Rafał Śliwa &Przemysław Śliwa Orzechowo lubuskie
ZUL Dariusz Turczyniak Radnica Szklarka lubuskie
ZHU Franciszek Szturo Bytnica lubuskie
ZUL L. Maria Papp Marcinowice lubuskie
ZUL Wojciech Frąckowiak Lubiatów lubuskie
ZUL KORNIK Władysław Drozdek Gryżyna lubuskie
ALMA M. Piotrowski Brzózka lubuskie
UL Gąsiorowscy Dęby lubuskie
ZUL Łukaszewski Krzysztof Węgrzynice lubuskie
ZULAS Karataj Tomasz Niedźwiedź lubuskie
ZUL Kazimierz Mielczarek Dąbrowiec lubuskie
ZUL Mieczysław Niewęgłowski Lipinki Łużyckie lubuskie
UL Adam Wiekiera Radnica lubuskie
ZUL Andrzej Najdek Kotowice lubuskie
ZUL Wera Wysoka lubuskie
ZUL Pernalscy Nowogród Bobrzański lubuskie
PGL GAMIKS Andrzej Goszczurny Torzym lubuskie
Usługi Leśne Piotr Chorobiński Torzym lubuskie
Zakład Usług Leśnych Arkadiusz Szmit Kłodawa lubuskie
Dariusz Dobkowski Mszaniec lubuskie
Zakład Usług Leśnych Janusz Tomczak Mszaniec lubuskie
Zakład Usług Leśnych Mariusz Szyniec Wysoka lubuskie
Usługi Leśne Jan Kozłowski Drezdenko lubuskie
ZUL TERLAS Teresa Berlińska Drezdenko lubuskie
UL Leszek Pensiek Drezdenko lubuskie
LIMBEX s.c. Sowała Sławomir, Ławski Dariusz Bełchatów łódzkie
UL Mastalerz Zbigniew Wilkoszewice łódzkie
P.U.H. REDMEX Radosław Goszcz Jaksonek łódzkie
Top-Las Rafał Pakuła Toporów łódzkie
ZUL Quercus S. Paroń Czarnożyły łódzkie
USiL s.c Jan Olczyk, Sławomir Olczyk Będzelin łódzkie
P.P.H.U. DREW-BUD Łódź łódzkie
PW Zenon Dobrydnio Skierniewice łódzkie
Usługi z zakresu użytkowania i lasu Bogdan Kałużny Mroczków Gościnny łódzkie
ZUL MAJLAS Henryk Majewski Ulaski łódzkie
FUA B. Januszek Olkusz małopolskie
BRICKBAU sp. Z o.o.Tomasz Polczyk Kraków małopolskie
FU Las Wood M. Piekarz Biesiadki małopolskie
ZUL Bogusław Duch Poręba Spytkowska małopolskie
Działalność Usługowa Z. z Leśnictwem R.Maciaszek Bukowiec małopolskie
Firma Handlowo-Usługowa GRAB Mariusz Wszołek Kąśna Dolna małopolskie
Zakład Usług Leśnych Kazimierz Wolski Jastrzębia małopolskie
Usługi Leśne Józef Kuzera Jastrzębia małopolskie
Usługi Leśne Bogdan Jurkiewicz Jastrzębia małopolskie
Usługi Leśne Jerzy Nalepka Tuchów małopolskie
Zrywka Drewna Usługi Leśne Zdzisław Galas Zalasowa małopolskie
Działalność Usługowa z Leśnictwem Marian Śmiertka Bukowiec małopolskie
LAS-BUD U.w Z.P.D oraz H.i O.L Piotr Łazarek Lubinka małopolskie
P.P.H.U. Tadeusz Janiga Zalasowa małopolskie
PPHU Trans-Drew Sylwester Bednarowski Gołoniwy mazowieckie
ZUP Górski Włodzimierz Drożdzewo mazowieckie
ZUL s.c. Andrzej Górski, Halina Górska Budy Prywatne mazowieckie
ZUL Kornik C.Skrodzki Olszyny mazowieckie
ZUL Kornik S. Nasiadka Zawadzie mazowieckie
Firma Usługowa Cichy Dariusz Brzozowy Kąt mazowieckie
ZULTRANS Moskalik Jan Chorzele mazowieckie
ZUL Mikołajewski Jan Lipa mazowieckie
ZUL Kołakowski Michał Przątalina mazowieckie
UL Chrostowski, Zwoliński Stara Krępa mazowieckie
WITBÓR Witusiński Leszek Pionki mazowieckie
ZUL DRWALEX Zbigniew Lis Łaszówka mazowieckie
ZUPH ABIES Hubert Koperek Pionki mazowieckie
UL Żuchowski Krzysztof Pionki mazowieckie
ZUL Tadeusz Cieślak Maciejowice mazowieckie
ZUL Deja Paweł Kieszek mazowieckie
ZUL DRWAL-POL Piotr Polesiak Wola Chodkowska mazowieckie
ZULiB Sławomir Różański Rogożek mazowieckie
ZUL Gęsina Marian Siedlce mazowieckie
DREWDAR Radość mazowieckie
UL Wawer Stanisław Mętne mazowieckie
Świat Zieleni s.c. A.Gumińska, E.Bartłomiejczyk Warszawa mazowieckie
Usługi Leśne Józef Skrętowski Borowina mazowieckie
Usługi Leśne Krzysztof Woźniak Żdżarki mazowieckie
ZUL Krzysztof Dąbrowski Mała Wieś mazowieckie
Usługi Leśne Hanna Szamburska Zator mazowieckie
Usługi Leśne Aneta Korzeniewska Gałki Stare mazowieckie
Działalność usługowa. Usługi Leśne Andrzej Koc Waleriany mazowieckie
Usługi Leśne GRAB Bogusław Seferyński Grabina Radziwiłłowska mazowieckie
ZUL Bór J. Młodkowski Wojciechów opolskie
ZUL Knieja W. Langfort Bobrowa opolskie
ZUL LAS-BUD s.c. Karłowice opolskie
ZUL Marek Pluta Łowkowice opolskie
ZULTiMP Arnold Kuc Prószków opolskie
Zakład Usług Leśnych Wiesław Placzyński Jaśkowice opolskie
Zakład Prac Leśnych Czesław Kaim, Janusz Jezierski Strzeleczki opolskie
LASTECH Aniela Panicz Grodziec opolskie
ZUL Leszek Sadecki Nowa Dęba podkarpackie
UMRiL Adam Wach Przecław podkarpackie
Z.U.H. DąB Antoni Krugan Przecław podkarpackie
TRAPER Jarosław Sówka Rzeszów podkarpackie
LAS-POL Ewa Bagińska-Brzeziak Łomża podlaskie
ZUL Zbigniew Garwol Rytel pomorskie
ZUL GINTER Stefan Ginter Nieżychowice pomorskie
ZUL FUN-LAS Grzegorz Kłopotek Męcikał pomorskie
ZUL BÓR Karzimierz Ryduchowski Męcikał pomorskie
ZUL Leszek Szarmach Struga pomorskie
ZULMDB Tadeusz Orzłowski Leśno pomorskie
UL Tadeusz Gradowski Czersk pomorskie
ZUL Cyryl Chrapkowski Wielkie Chełmy pomorskie
ZUL Łukasz Gil Rytel pomorskie
Zakład Usług Leśnych Wiesław Rogaczewski Jaszczerek pomorskie
ZUH Franciszek Rombała Nadleśnictwo pomorskie
PHU METALZBYT Wiesław Borzestowski Bytów pomorskie
ZUL T.Karkut Miłocice pomorskie
UL A.Szamocki Pasieka pomorskie
ZUL M.Stańczyk Kamnica pomorskie
ACER Jacek Kulas , Grzegorz Jankowski Słosinko pomorskie
Cholewkarstwo-Usługi Jadwiga Rutka,Dariusz Rutka Myszków śląskie
FUL Jacek Sitek Jaworzno śląskie
TAXUS Wojciech Gieburowski Tychy śląskie
LASEL sp. Zoo Rybnik śląskie
ZUL Arkadiusz Mroziński Szałsza śląskie
TALGÓR Jacek Talik Kocierz Moszczanicki śląskie
SANDREW Szlachta Zbigniew Sławków śląskie
ARBOLAS Rybnik śląskie
UL PINUS Piaszczyk Radosław Przyrów śląskie
PU Marcin Gajda Janów śląskie
ULiA LEŚNIK Sosnowiec śląskie
ZUL EMIL Bąk Jarosław Cynków śląskie
Prace Leśne Damian Hadyk Nowe Chechło śląskie
PUH Arkadiusz Matlik Kalety śląskie
ZUL SILVA PLUS Miasteczko Śląskie śląskie
FUHP MIKOR Miłoch Janina Siewierz śląskie
ZUL Jan Stolarski Koziegłowy śląskie
ZUH Krystyna Wyląg Koziegłowy śląskie
ZUL Maruszczyk Damian Boronów śląskie
DREWBÓR Lewicki Włodzimierz Dąbrowa Górnicza śląskie
Kamionka Śledź Jan Smerdyna świętokrzyskie
UwZTiPL Wnuk Robert Szczeka świętokrzyskie
Las Sierant Sławomir Łaziska świętokrzyskie
ZUL Wiesław Podgórski Bizoręda świętokrzyskie
ZUL s.c. Sławomir Burzawa i S-ka Chwaścice świętokrzyskie
ZUL Andrzej Bednarczyk Bizoręda świętokrzyskie
ZUL BARTEK Daniel Kocełuch Radków świętokrzyskie
PULiT s.c.Stanisław Prusek Wywła świętokrzyskie
P.U.DRWALMECH Krzysztof Kozłowski Chęciny świętokrzyskie
ZUL Szczepański Mirosław Lidzbark warmińsko-mazurskie
UL Jędrzejewski Paweł Koszelewy warmińsko-mazurskie
UL Elżbieta Jędrzejewska Koszelewy warmińsko-mazurskie
ZUL Stanisław Gurzyński Chełsty warmińsko-mazurskie
ZUL DąBROWA Z. Gawron Płoskinia warmińsko-mazurskie
ZUL DRZEWKO Katarzyna Lubera Srokowo warmińsko-mazurskie
ZUL Paweł Zęgota Kaszuny warmińsko-mazurskie
ZUL Mariusz Kowalczyk Wesołowo warmińsko-mazurskie
BUD_LAS Lech Żegliński Nidzica warmińsko-mazurskie
ZUL Grzegorz Jarząbek Komorowo warmińsko-mazurskie
ZUL Zbigniew Zalewski Mikołajki warmińsko-mazurskie
ZUL CEPAL Cezary Papież Kruklanki warmińsko-mazurskie
Przedsiębiorstwo ABI Paweł Piwnicki Gołdap warmińsko-mazurskie
ZULiOB Piotr Dłużniewski Świętajno warmińsko-mazurskie
ZUL Jarosław Sztabinski Dąbie warmińsko-mazurskie
ZULiT Waldmex Jąrzabek Wejsuny warmińsko-mazurskie
LASBUD Czesław Samsel Pisz warmińsko-mazurskie
ZUL BETULA J. Brzozowski Jamielnik warmińsko-mazurskie
ZUL Adam Kołata Bożacin wielkopolskie
UL Maciej Semkło Wielowieś wielkopolskie
PPD Włodex M. Walczak Krzyżkówko wielkopolskie
s.c. Pilarz P. Tracz & G. Andrzejewski Międzychód wielkopolskie
ZUL E.Kucharczyk Tuczępy wielkopolskie
ZUR LAS S. Kulak Bolewice wielkopolskie
Forest & Borowik R. Mazur Wymysław wielkopolskie
ZU P i TL Krzysztof Garbaciak Dziewiń Duży wielkopolskie
Zakład Usługowo Handlowy Hania Maria Barcińska Jarocin wielkopolskie
ZUL R. Juszczak Nowolipsk wielkopolskie
PULiT Silva-Labor Gołuchów wielkopolskie
ZU SOLAR Sułek Krzysztof&Sip Włodzimierz Brzeziny wielkopolskie
PHU JAWOR Siczyńska Beata Aleksandria wielkopolskie
ZUL Paweł Pauter Bożacin wielkopolskie
PPL-Silva-Opus Paweł Komorowski Kuźniki wielkopolskie
PU EKOLAS Witold Boratyński Przygodzice wielkopolskie
DUHP Adam Sobczak Stare Miasto wielkopolskie
ZUL Ciesielski Ryszard Wilczygóra wielkopolskie
ROBINIA Ryszard Pawlaczyk Dąbrówka wielkopolskie
ZUL Szczepankiewicz Wiesław Grodziec wielkopolskie
PUH J.Wilczyński Królików wielkopolskie
DANMARK W. Matuszak Królików wielkopolskie
ZUL Ryszard Józefacki Śleszyn wielkopolskie
ZUL s.c. Henryka i Michał Wawrzyniak Sompolno wielkopolskie
Usługi Leśne i Inne Henryk Piotrowski Powidz wielkopolskie
Zrąb Wojciech Staszak Sierakowo wielkopolskie
ZUL Marian Choryan Powidz wielkopolskie
DREW-BÓR Ireneusz Szablewski Pyzdry wielkopolskie
ZUL Leszek Średziński Witkowo wielkopolskie
ZUL Wiesław Duda Ostrowo wielkopolskie
ZUL Adam Grochowiak Ostrowice Prymasowskie wielkopolskie
ZUL Hieronim Koszyczarek Lubonia wielkopolskie
ZUL Bogdański Marek Leszno wielkopolskie
KARKO Andrzej Suder Kąkolewo wielkopolskie
DIAVOLO Andrzej Kaminiarz Włoszakowice wielkopolskie
ZUL Pawlikiewicz Henryk Święcichowa wielkopolskie
ZUL Świtała Henryk Wilkowice wielkopolskie
ZUL Hieronim Krawczyk Włoszakowice wielkopolskie
ZUL Waligóra Piotr Zaborówiec wielkopolskie
ZWiUL Andrzej i Jerzy Urbańscy Rąbin wielkopolskie
ZUL Leszek Sobierajski Siekówko wielkopolskie
ZUL Andrzej Szarłata Solec wielkopolskie
ZUL Józef Dobijata Kluczewo wielkopolskie
ZUL Justyn Budzyński Radomirze wielkopolskie
ZUL Roman Michalak Radomierz wielkopolskie
ZUL Jędrzychowski Józef Olejnica wielkopolskie
ZUL Andrzej Pośpiech Rogożewo wielkopolskie
ZUL Borkowski Janusz Łokacz Mały wielkopolskie
Zakład Usług Leśnych Stanisław Matuszak Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
ZUL GRAWI Andrzej Wika Pęckowo wielkopolskie
UL Janina Nowak Mężyk wielkopolskie
Zakład Usług Leśnych W.S S.C. Ludomy wielkopolskie
ZUL JODŁA Ratajczak Henryk Dąbrówka wielkopolskie
ZUL Leśnik M. Biniak Kwiejce Nowe wielkopolskie
Zespół Składnic Drewna B.Młynarczyk i Wspólnicy Krucz wielkopolskie
ZUL S. Michałek Dobrzyca wielkopolskie
PUL RAW Wiesław Błaszczyk Człopa wielkopolskie
ZUL MAH Marian Kędzia Jastrowie wielkopolskie
ZUH PAT-POL A. Patycki Kamienica wielkopolskie
DAREX Łyduch Dariusz Wągrowiec wielkopolskie
ULiT Janowiak Benedykt Tomczyce wielkopolskie
Zakład Usług Leśnych Błaszczyk Damian Potulice wielkopolskie
Zakład Usług Leśnych Monika Skubiszyńska Sławica wielkopolskie
PPHU Z. Streflik Skórka wielkopolskie
ZUL Alicja Stryszyk Lipka wielkopolskie
ZUL Leszek Gilewski Trudna wielkopolskie
ULiO Zofia Plumińska Mosina wielkopolskie
ZUL Zbigniew Kruszka Mielno wielkopolskie
ZUL Jacek Grzechowiak Karniszewo wielkopolskie
Zakład Usług Leśnych Mikuła Marek Niedźwiedziny wielkopolskie
ZUL Krzysztof Kubasiak Dębówiec wielkopolskie
FHU Katarzyna Jaworska Środa Wlkp. wielkopolskie
ZUL Marek Kaczmarek Ławica wielkopolskie
ZUL Śliwczyński Jan Dąbrówka Leśna wielkopolskie
ZUL Julita Sudoł Sieraków wielkopolskie
WRZOS Halina Wawrzyniak Dąbrowa wielkopolskie
UL Klaba Mariola Dąbrówka Leśna wielkopolskie
ZUL Konieczny Przemysław Dąbrowa Leśna wielkopolskie
ZUL J.Przybysz & J.Bielecki Jeziorno wielkopolskie
PUCHACZ Mirosław Walkowiak Marianowo wielkopolskie
ZUL Stanisław Nawrot Dębowiec wielkopolskie
JAWOR Mirosław Talarek Sieraków wielkopolskie
GROLAS Krzysztofik Grzegorz Obrzycko wielkopolskie
UL Stańko Franciszek Dąbrówka Leśna wielkopolskie
LASPOL Rybarczyk Ireneusz Obrzycko wielkopolskie
UL Klaba Sławomir Dąbrówka Leśna wielkopolskie
PUL Lastech Piotrowo wielkopolskie
PINUS Mirosław Nagel Usługi Leśne Obrzycko wielkopolskie
ZUL Turostowski Piotr Dąbrówka Leśna wielkopolskie
ZUL Łusiewicz Agnieszka Dąbrowa Leśna wielkopolskie
ZUL Janusz Hirszfeld Dąbrowa Nowa wielkopolskie
ZUL Zdzisław Grzegorek Dąbrowa wielkopolskie
ZUL Stefan Kroma Kopanki wielkopolskie
ZUL Paweł Kaczmarek Lwówek wielkopolskie
ZUL Roman Nawrot Lwówek wielkopolskie
ANDOR Andrzej Pluskota Zębowo wielkopolskie
JRM s.c Roman Perz Dąbrowa Nowa wielkopolskie
ZUL Andrzej Machoj Łupice wielkopolskie
PULiT SILVA Gołuchów wielkopolskie
ZUL GOS Bielawy Ogrodnik Piotr Bielawy wielkopolskie
ZUL S.Chrzanowski Zamęty wielkopolskie
RZAZ Łaźniak Stanisław&Piotrowski Dariusz Opatówek wielkopolskie
UNILAS Krzysztof Reśliński Rosocha wielkopolskie
Ale Ogród! Szymon Kubasik Poznań wielkopolskie
ZUL SILWAN s.c. A.Konopka, L.Kukurowski Łomnica wielkopolskie
PPHU ASS Barbara Zieniewicz Zaniemyśl wielkopolskie
Gospodarstwo Rolne Wytomyśl Łukasz Horowski Nowy Tomyśl wielkopolskie
ZUL Zbigniew Mosek Wierzchówko zachodniopomorskie
ZUL Władysław Gąsienica Czaplinek zachodniopomorskie
ULT Tomasz Dygas Kieszek zachodniopomorskie
UL M. Kiełbasa Łubianka zachodniopomorskie
ZUL Różycki Wiesław Dargomyśl zachodniopomorskie
ZUL M. Lenartowicz Dargomyśl zachodniopomorskie
ZUL Lenartowicz Julian Dargomyśl zachodniopomorskie
UL Wlaź Krzysztof Dargomyśl zachodniopomorskie
ZUW JUREK Jerzy Sufisz Grzymiradz zachodniopomorskie
UL Anna Rybacka Dębno zachodniopomorskie
UL Ryszard Makar Rakowo zachodniopomorskie
ZUL Jerzy Bińczyk Ostrowiec zachodniopomorskie
Transport, Zrywka Drewna Jacek Mendel Czartkowo zachodniopomorskie
ZUL KOW-LAS K.Kowalski Stary Kraków zachodniopomorskie
UL M. Dobrzański Kaliska zachodniopomorskie
UL s.c J. Balawender, S.Fiedorek Grzywnik zachodniopomorskie
ZUL Danuta Gąsienica Czaplinek zachodniopomorskie
UL Grzegorz Olszewski Stare Gonne zachodniopomorskie
Zakład Usług Leśnych Marian Michalski Świerczyna zachodniopomorskie
ZUL T. Garlikowska Kalisz Pomorski zachodniopomorskie
UL Gołębiewski Wiesław Kłębowiec zachodniopomorskie
Las Polski s.c. Józef Bejger Pluskota zachodniopomorskie
ZUW Chrobotek s.j. Tuczno zachodniopomorskie
HUTMAN-LAS Eugeniusz Hutman Mazów zachodniopomorskie
ZUW Jarosław Gawlista Jarosławiec zachodniopomorskie
UL Klon Sławomir Dubrowski Stargard zachodniopomorskie
UL A. Berent Kobylanka zachodniopomorskie
PDPiOL Charaziński Andrzej Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
UL Krzysztof Paszkowski Strumienny zachodniopomorskie
UL Z. Żołędowski Poczernin zachodniopomorskie
Usługi Leśne H. Zientek Stargard zachodniopomorskie
Zakład Usług Leśnych EKO-LAS II Edward Juchniewicz Żarowo zachodniopomorskie
Karpina Daniel Silwaniuk Stargard zachodniopomorskie
ULiT Zbigniew Sajdak Gromówko zachodniopomorskie
UL Jawor Władysław Bieliński Strumiany zachodniopomorskie
UL Trelinski Stanisław Goleniów zachodniopomorskie
Pozyskanie DrewnaJ. Kaczmarek Goleniów zachodniopomorskie
ZUT Jan Żebiełowicz Krępsko zachodniopomorskie
UL Józef Zieliński Gaje zachodniopomorskie
WUL L. Bęben Goleniów zachodniopomorskie
FOREST Jankowski Irenusz Goleniów zachodniopomorskie
RZUM_T UL Jan Staciwa Sławno zachodniopomorskie
ZPD . Sadłowski Kliniska zachodniopomorskie
Jawor K. Kwiatkowski Rurzyca zachodniopomorskie
Leśnik Janusz Kasica Zieloczyn zachodniopomorskie
UL Wiesław Drabik Bodzęcin zachodniopomorskie
Pinus IIs.c Stepnica zachodniopomorskie
UL Stanisław Woźniak Sosnowiec zachodniopomorskie
UL Banach Mariusz Przemocze zachodniopomorskie
Zakład Usług Leśnych Adam Krasa Chrząstowo zachodniopomorskie
DRWAL s.c. Witczak Zbigniew, Krajewski Andrzej Baniewice zachodniopomorskie
ZUH Mieczysław Łężny Szczecin zachodniopomorskie
ZUL Czajka Szczecin zachodniopomorskie
ZUL Bronisław Olelniczak Szczecin zachodniopomorskie
ZU K. Łężny Szczecin zachodniopomorskie
Zakład Usług Leśnych Marian Rutkowski Łubianka zachodniopomorskie



Biuro Projektu: "Rozwój Zasobów Ludzkich Leśnych Przedsiębiorstw Usługowych - konieczność i szansa"
ul. Wojska Polskiego 71A, 60-625 Poznań, tel./fax: (061) 8487763, e-mail: ckpl@au.poznan.pl



SZKOLENIAMATERIAŁYUCZESTNICYPROJEKTKADRAWSPÓŁPRACAKONTAKT
Strona główna

Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych